KONST / Litografier / Färglitografi 13914219
nr 1391 4219
Salvador DalÃ
(1904-1989), Spanien
Färglitografi, Signerad, numrerad 77/150, ur Dante Divina Commedia, vägen till gud. Motivet: 25x18, yttermått inklusive ram: 52x42 cm
Salvador DalÃ, spansk målare född 1904, död 1989.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 april 2021
kl 19:02:32
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr